חליפות חתן לדתיים חרדים ושומרי מסורת

חליפות חתן לדתיים הם חליפות שדומות מאוד לכל החליפות הרגילות של חתנים, אבל ישנם דברים יותר מוקפדים והלכתיים לבחירת החליפה המושלמת לחתן החרדי.

חליפות חתן לדתיים הם לא תמיד חליפות שרבים נוטים לחשוב שהם לא מעוצבות. מדובר על אותן חליפות בדיוק כמו כל חליפה אחרת.

רק שהפעם מקפידים על עוד מספר דברים שמדובר על חליפת חתן לדתיים.

חליפות חתן ללא שעטנז הן אחד הדברים החשובים ביותר שיש לבחון ולבדוק כאשר מדובר על ביגוד לקהל הדתי והחרדי.

אם אתם לא יודעים מהו שעטנז אז מדובר על  איסור של מצוות לא תעשה, כלומר ישנו איסור חמור מן התורה על לבישה של בגד שבו תפורים צמר ופשתן יחד. 

למרות שברוב המקרים חליפות חתן עשויות ממגוון גדול של בדים, יש המון חליפות של מעצבים מחו"ל שאותן חליפות מגיעות בייבוא ועשויות צמר ופשתן יחד בחלק מהחליפה.

איסור השעטנז צריך להיות על כל חלקי החליפה, גם אם מדובר על חליפה של ארבעה חלקים הכוללת, מכנס חולצה, ווסט וז'קט כל אלו צריכים להיות ללא שעטנז.

איך לבחור חליפת חתן לדתיים

בחירת חליפת חתן לקהל הדתי צריכה להיעשות לפני הכל ממקום שמכיר את המסורת והחוקים של הצביון הדתי.

ישנם גם לא מעט מקומות של בעלי עסקים שהם שומרי מסורת בבד והם מקפידים על חליפות ללא שעטנז בחנות שלהם ומומלץ לרכוש את אותן חליפות דרכם.

לא רק ליום החתונה

שהקהל החרדי קונה חליפה הוא קונה אותה לאורך שנים ארוכות, לא רק לשנים אלא גם נהוג במיוחד כאשר מדובר על בגדים לילדים במיוחד ניתן לראות שבונים על זה שהבגד יעבור לאח הקטן ולכן מקפידים יותר על איכות גבוה.

לא רק שמדובר על קהל חרדי שקונים חליפת חתן אפשר בהחלט לעשות שימוש בבגדים האלו גם לאחר החתונה, לא חייבים ללבוש את הווסט אבל הז'קט וגם המכנס יכולים לשמש לעוד אירועים רבים. אז שאתם קונים חליפת חתן כדאי מאוד לחשוב על כל הדברים האלו בשביל לעשות בחירה נכונה.

התמונות המושלמות 

שהחליפה יושבת עליכם בצורה מושלמת ושאתם נראים בה טוב, והכי חשוב היא עומדת בסטנדרטיים של הקהל הדתי זאת הדרך שלכם להיראות טוב בתמונות. אתם תמצאו צלם מגנטים דתי שיוכל להיות חלק מהאירוע שלכם ולצלם אתכם מגנטים מיוחדים למזכרת למשך שנים.

לסיכום

אין ספק כי מציאת חליפת חתן היא משימה מורכבת אבל אפשר לעמוד בה בגבורה אם עושים נכון את כל התהליך. ככל שתקפידו ותכינו את עצמכם לאן להגיע ולמדוד חליפות חתן ככה הדרך שלכם למצוא את החליפה המושלמת תהיה הרבה יותר קצרה ונוחה.