איך לבחור חליפה מתאימה לעונת השנה ולמקום האירוע?

פרמטרים לבחירת חליפה לחתן 

קיימות כמה נקודות חשובות שעל פי הן הנציגים המקצועיים בתחום חליפות חתן, יוכלו להעניק הכוונה לכל חתן לגבי קניית החליפה שתהיה מושלמת, הן בנראותה והן בהתאמה לגופו. בנוסף לכך יש להביא בחשבון את הצבע של שמלת הכלה ואת הגוונים של החליפות שאמורים ללבוש השושבינים, שיקיפו אותו. 

המטרה היא לבדל את החתן בחליפה ייחודית שתהיה בולטת מול הגוונים של החליפות המסוגננות שילבשו השושבינים. לכן בוחרים עבורו חליפה מעוצבת של אחד מבתי האופנה המובילים שמותירה רושם רב על כל מי שרואה חליפה זו.

התאמה מושלמת של חליפת החתן 

כאשר מדובר בחתונה כפרית במיקום יפהפה בשעות הערב בימים חורפיים, הבחירה תהיה יוצאת דופן כמו חליפת צמר טוויד ובה דוגמה של פסים או משבצות, מרקם ייחודי של העניבה ותמונה כללית מרהיבה ומעוררת השראה. 

לעומת זאת אם מדובר בחתונה כפרית שאמורה להתקיים בצהרי יום שישי במקום מיוחד בין השדות בשרון, החתנים יאהבו מכנסי סקיני, ז'קט יפהפה בעל גזרה מחמיאה ונעליים אלגנטיות להופעה מושלמת. 

בחירת הגזרה של חליפת החתן 

אנשי המכירות המיומנים יודעים להמליץ על הדגמים שהם הנכונים ביותר לכל חתן, אם מדובר בגבר חטוב, הם יקפידו שיהיה רוחב בכתפיים בחליפה שעשויה רובה מבד פוליאסטר שהוא עמיד לקמטים. כאשר החתן לובש חליפה מבד נעים זה, הוא יחוש מאד בנוח לאורכו של כל האירוע. 

אם החתן הוא מעט מלא, הקו המנחה הוא לרכוש חליפה בעלת קווי אורך ובסגנון V וכך החליפה תטשטש את מראה הגוף לאור ההתאמה המושלמת למבנה.

חליפות איכותיות לחתנים 

בשנים האחרונות חתנים רבים מעדיפים לרכוש חליפות של סלים פיט אשר כוללות לא אחת וסט מרשים שאפשר להסיר אותו במהלך החתונה, או להישאר אתו. רבים מהם מאד אוהבים את הצבע הכחול באופציה של מבריק או מט. 

לחלופין חתנים חושבים שגווני היין או הבורגונדי הם מיוחדים ולכן הם מתאימים לכך חולצה מכופרת צבעונית כחולה ועניבה בנראות תואמת ויוצרים מראה שאף אחד לא יישכח.

*** נכתב בשיתוף עם המומחים של ארטיסטה – גן אירועים מפואר באיזור השרון.