איך בוחרים חליפה לחתן – המדריך לחתן

האישה של חייך אמרה לך "כן" ועכשיו הגיע הרגע לבחור את חליפת החתן שלך.מכיוון שהכלה ממילא לוקחת בדרך כלל אחריות על מרבית ההיבטים בתכנון החתונה, לך את כל הזמן שבעולם להתמקד בתכנון הלוק שלך ליום הגדול. אז שנתחיל?

כולה חליפת חתן – מה הסיפור?

בסופו של יום: ההחלטה החשובה ביותר עבור החתן מלבד הבחירה בכלתו, היא החליפה שילבש ביום חתונתו! אחרי שהיום המיוחד שלכם יסתיים, התמונות מהאירוע הן המזכרות הכי משמעותיות שישארו לכם ממנו, אז כדאי שתראה במיטבך. אנחנו מבטיחים לך שגם כלתך, גם המשפחה וגם אתה, תהנו יותר מהאירוע אם תפציץ בחליפת חתן מחמיאה.

במדריך שלפניך ננסה לסייע לך בבחירת בגדי החתן המושלמים עבורך בעזרת כמה שאלות מכוונות שתידרש לשאול את עצמך.

מתי כדאי להתחיל לחפש חליפה לחתן?

לרוב, מומלץ להתחיל לחפש חליפת חתן לפחות חודשיים או שלושה לפני תאריך החתונה.
תפירת חליפת חתן, וגם התאמות ותיקונים לחליפת חתן מהשכרה, עשויים לקחת זמן – ובפרט בעונת החתונות.

לכן אם אתה מתכוון לרכוש את החליפה או הטוקסידו ממקום עמוס ובעונת החתונות, מומלץ לשמור על האפשרויות שלך פתוחות ולהתחיל מוקדם ככל הניתן. גם אם לא – זכור שחליפת חתן עדיף לבחור ברגוע.

השכרה או רכישה?

כל חתן נתקל בהתלבטות הזו ברגע שמתחיל תהליך ארגון החתונה, אך אל דאגה! אנחנו כאן כדי להקל על ההחלטה. האפשרות של השכרת חליפה או טוקסידו לחתונה מתאימה יותר כאשר אתה נדרש להצמד לתקציב מצומצם מאוד.

אם אתה מוגבל בסכום שבאפשרותך להשקיע בחליפת חתן, ואתה רוצה חליפת מעצבים או טוקסידו איכותי ליום חתונתך, דע שתוכל לבחור באפשרות של השכרת בגדי חתן. אולם חשוב לזכור כי תיאלץ להחזיר אותה לחנות לאחר האירוע, גם אם הוצאת סכום כסף מכובד.

עם זאת, לעניות דעתנו, אין דבר שמדגיש את הסטייל האישי של החתן יותר מאשר חליפה שנתפרה בדיוק למידותיו . זכור כי החתונה שלך היא אירוע של פעם אחת בחיים (בשאיפה). למה לא להפוך אותה למיוחדת ככל האפשר? בנוסף לכך, אנו מאמינים שאפשרות לשימוש חוזר בחליפת החתונה שלך לאחר האירוע, יכולה להצדיק לבדה את ההשקעה בחליפת חתן בתפירה אישית.

מה הסגנון של האירוע?

כשבוחרים חליפת חתן, חשוב להתאים את הסגנון של הבגד לאופי החתונה שאתה וזוגתך מתכננים: פורמלי לעומת קז'ואלי, קיצי, אביבי, סתווי או חורפי? חתונה בשטח פתוח או חתונה באולם, וכן הלאה. כל הפרטים הללו יסייעו מאוד בהגדרת סגנון הלבוש שלך כחתן. אל תשכח כמובן להתאים את החליפה שלך גם לאופי שלך!
כמה חלקים?
אם אתה טיפוס שאוהב בגדים מחויטים ואלגנטיים, תוכל ללכת על חליפת חתן של שלושה חלקים.
לעומת זאת, חתנים שאוהבים להתלבש ספורטיבי יותר, בוחרים פעמים רבות בחליפת שני חלקים שכוללת מכנס מחויט וג'אקט, ללא החלק של הווסט.

הבחירה היא כמובן גם תלויית עונה, משום שללבוש חליפת 3 חלקים בימי הקיץ החמים, יכול להפוך את כל החוויה לפחות נעימה עבורך (וגם עבור כלתך שתעדיף לבלות את היום עם חתן רגוע ולא מיוזע!).

איך בוחרים את חליפת החתן האידיאלית?

אין ספק שהסגנון שלך והטעם האישי שלך חשובים מאוד בכל מה שקשור לרכישת חליפה לחתן, אבל כדי לבחור את החליפה המתאימה לחתונה שלך אתה צריך לקחת בחשבון גם גורמים חיצוניים כמו עונה, שעת האירוע והמקום בו יערך הטקס. שיהיה במזל ורק טוב!